0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Tüm 0.00
SALUTUY Adım-Aşağı Güç Kaynağı, Yüksek Verimli Çıkış DC Gerilim Dönüştürücü Yaşlanma Ürünleri için Kararlı Üretim Hattı Testi için Pil Şarjı

SALUTUY Adım-Aşağı Güç Kaynağı, Yüksek Verimli Çıkış DC Gerilim Dönüştürücü Yaşlanma Ürünleri için Kararlı

₺ 64.47
Tuva'dasın müsait

Mal

Kullanımı KOLAY : Adım Aşağı Güç Kaynağının kurulumu ve kullanımı kolaydır.ALÜMİNYUM alaşım : Dönüştürücü, güçlü ve sağlam olan ve uzun servis ömrüne sahip alüminyum alaşımdan yapılmıştır.SU GEÇİRMEZ VE TOZ GEÇİRMEZ : DC Gerilim Dönüştürücü alüminyum alaşım kabuk yapılır, su geçirmez ve toz geçirmez, istikrarlı performans adım‑aşağı güç kaynağı, yüksek dönüşüm verimliliği. 100 % MARKA YENİ : Su Geçirmez Modülü Trafo 100% marka yeni ve yüksek kaliteli.Çalışma PRENSİBİ : Bu adım-aşağı dönüştürücü esas dönüştürür 48 V‑96 V DC gerilim içine 12 V 25 A çıkış.Özellik : 1. Bu adım aşağı dönüştürücü esas olarak 48 V‑96 V DC voltajını 12 V 25 A çıkışa dönüştürür.2. Dahili devre kartı, kararlı ve yüksek verimli çıktı sağlamak için mükemmel elektronik bileşenler kullanır.3. Dönüştürücü, güçlü ve sağlam olan ve uzun servis ömrüne sahip alüminyum alaşımdan yapılmıştır.4. Alüminyum alaşım kabuk, su geçirmez ve toz geçirmez, istikrarlı performans adım‑aşağı güç kaynağı, yüksek dönüşüm verimliliği.5. DC dönüştürücünün kalitesi güvenilirdir ve elektrik koruması ile kullanımı güvenlidir.3 %Darbe Frekans Modülasyonu ve Genişlik Modulationİnput Voltaj : 48 V‑96 VOutput Voltajı : 12 VOutput Akım : 25 AOutput Güç : 300 WWork Verimlilik : %89 Çıktı Dalgalanma Gürültü : 1d BOutput Voltaj Hassasiyeti : %2 Voltaj Ayarı Oranı : %1 Yük Düzenleme Oranı Kullanma : (12 Vout) (- VİN) Kablo identification Black Tel : (+12 V) gerilim negatif input Yellow Tel : (VİN+) 12 V pozitif output Red Tel : gerilim pozitif input Blue hattı : 12 V negatif output Specification : Öğe Türü : DC Converter Material : Alüminyum Alloy Modulation Yöntemi : Ters bağlantı kesinlikle yasaktır 1 x DC Converter Note-55 C Paket Listesi : Çalışma Sıcaklığı : -45.Ters bağlantı yanacaktır.Lütfen kurulumdan önce kablolama sırasının doğru olup olmadığını onaylayın.

Detaylı özellikler

Item Type:
DC Converter
Material:
Aluminum Alloy
Modulation Method:
Pulse Frequency Modulation and Width Modulation
Input Voltage:
48V-96 V
Output Voltage:
12 V
Output Current:
25A
Output Power:
300W
Work Efficiency:
89 %
Output Ripple Noise:
1dB
Output Voltage Accuracy:
2 %
Voltage Adjustment Rate:
1 %
Load Regulation Rate:
3 %
Working Temperature:
-45-55 ℃
Package List:
1 x DC Converter :
Reverse connection is strictly prohibited. Reverse connection will burn. Please confirm whether the wiring sequence is correct before installation. :

Birindeki katılımlar