0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Tüm 0.00
Bebek Diş Kaşıyıcı, Çok Açılı Bite Güvenli Ayarlanabilir Yumuşak Dokulu Bebek Oyuncakları, Masaj Diş Etleri Konfor Bebek Yürümeye Başlayan Bebek için(Pembe)

Bebek Diş Kaşıyıcı, Çok Açılı Bite Güvenli Ayarlanabilir Yumuşak Dokulu Bebek Oyuncakları, Masaj Diş Etleri

₺ 32.07
Tuva'dasın müsait

Mal

Kolay değil düşmek için, taşımak için uygun değil, kirli kolay, kullanmak için basit.Çok açılı ısırık, bebeğin ısırık alışkanlıklarına göre rahat bir ısırık pozisyonu tasarlar.Bebeğin farklı yaşlarına uygun, uygun boyutu ayarlamak kolaydır.Bebeğin hassas diş etlerine masaj yapın, ilk diş büyüme döneminde rahatsızlığı giderin.Kimyasal içermeyen, silika jel malzeme, bebek için güvenli ve sağlıklı zarar vermez.Özellik : 1. Çok açılı ısırık, bebeğin ısırık alışkanlıklarına göre rahat bir ısırık pozisyonu tasarlar.2. Kolay değil düşmek için, taşımak için uygun değil, kirli kolay, kullanmak için basit.3. Kimyasal içermeyen, silika jel malzeme, bebek için güvenli ve sağlıklı zarar vermez.4. Bebeğin hassas diş etlerine masaj yapın, ilk diş büyüme döneminde rahatsızlığı giderin.5. Bebeğin farklı yaşlarına uygun, uygun boyutu ayarlamak kolaydır.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Bebek dişleriuygulama Yaşları : Yukarıdaki 3 ayseçenek Renk : Mavi, Pemb Emalzeme : Gıda sınıfı silika jelpaket Listesi : 1 x Bebek dişlernot : Lütfen bu ürünün yeni tipinin ve eski tipinin rastgele gönderileceğini ve gönderilmeyeceğinden emin olun. sipariş vermeden önce sakıncası yok.

Detaylı özellikler

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Baby Teether
Application Ages:
Above 3 months
Optional Color:
Blue, Pink
Material:
Food-grade silica gel
Package List:
1 x Baby Teether :
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Birindeki katılımlar